T:+90 212 227 2505     M: +90 505 097 0001     info@yildizsurucukursu.com

                          

Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetim var ancak araç kullanamıyorum veya kullanmaktan korkuyorum diyorsanız akademimizde bu kısım tam size göre!

Eğitim parkuru ve trafikli alanda sizlere en az 20 yıl deneyimli M.E.B. sertifikalı uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Otomatik veya manuel vites ile kaliteli araçlarımız, uzman kadromuz ve uygun fiyatlarımızla  özel direksiyon dersi almak için kurusumuz ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Direksiyon Eğitim Yerleri

Beşiktaş’ta Trafiğe kapalı olan eğitim pistimizde belli bir süre eğitim yapılır ve sonrasında Hocamız Trafiğe çıkmayı uygun görürse. Beşiktaş güzergahları en son derste 1. köprüden karşıya geçiş ve 2. köprüden geriye dönüş ayrıca İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin en sık kullandığınız güzergah’ ta eğitim verilebilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. Eğitimlerimiz İstanbul Avrupa Yakasına Hitap Etmektedir.

Ders 1-2

Başlangıç trafiğe kapalı olan eğitim pistimizde yada trafiğin az olduğu yollarda gidiş dönüş Dur- Kalk, Trafik Adaptasyon, 1. ve 2. vites, şerit değiştirme. Eğitim 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 3-4

Beşiktaş içi şerit takip etme, Viraj çalışmaları ve eğimli yollarda Direksiyon hakimiyeti, araç sollama kuralları, şerit değiştirme, dönel kavşaklar, Trafik kurallarına uyum anlatılmakta ve uygulanmaktadır. 2,3 vites 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 5-6

Beşiktaş içinde sokak dönüşleri ve gece yada akşam karanlığında şehir içi ve otobanda araç kullanımı park çalışmaları yokuş yukarı kalkış teknikleri. 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 7-8-9-10

Köprüden karşıya geçiş 3,4,5 vites Beşiktaş, Ortaköy, Kuzguncuk, Bebek, Emirgan, İstinye’de dinlenme otoban yoldan Levent, Kavacık, Üsküdar, Ataşehir, 2. köprüden geriye dönüş ile trafikte deneyimi. ortalama 80 km MesafeliDireksiyon ders zamanı (180 dakika aktif ders) olup gün içinde en az iki ders direksiyon dersi Yapılır. 2 ders Toplam 30 veya 40 km civarındadır.

Not:

Yukarıdaki çalışma güzergahının haricinde hocamızla beraber alternatif güzergahlarda belirleyebilirsiniz.