Ehliyet Almanın Şimdi Tam Zamanı!

Türkiye'nin en
Profesyonel
Eğitim Akademisi...

Sadece ehliyet almayıp, profesyonel bir sürücü olarak
kursumuzdan belgenizi alacaksınız!

kurs tarih VE saatleri
Image

Direksiyon Dersi

Araçlarımız Ful Kasko ve Sigortalıdır Kaza Sonucu, Hoca Masrafı ve Yakıt Masrafı vb. Hiç Bir Ek Ücret Talep Edilmez

Çok iyi araba kullanmayı bilen çok iyi öğreten anlamına gelmez. İlk derse çıktıktan sonra şayet hocamızla uyum sağlayamazsanız kursumuza bildirerek diğer hocalarımızla değişiklik yapabilirsiniz

Kaç derste araba kullanabilirim?: Pratik Eğitim Kişiden Kişiye Göre Değişen Bir olgudur. Hocalarımız İle İlk Ders Deneyiminden Sonra Alacağınız Ders Sayısını Hocamız İle Karar Verebilirsiniz

İSTEYEN SÜRÜCÜ ADAYLARINA PAKET PROGRAM UYGULANIR
Öğrencilere 10 derslik Çalışma Programı Tavsiye Edilir. (Zorunlu Tutulmazsınız)

Avantajlı Kayıt Dönemi Başladı!

Ders 1-2

Başlangıç trafiğe kapalı olan eğitim pistimizde yada trafiğin az olduğu yollarda gidiş dönüş Dur- Kalk, Trafik Adaptasyon, 1. ve 2. vites, şerit değiştirme. Eğitim 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 3-4

Beşiktaş içi şerit takip etme, Viraj çalışmaları ve eğimli yollarda Direksiyon hakimiyeti, araç sollama kuralları, şerit değiştirme, dönel kavşaklar, Trafik kurallarına uyum anlatılmakta ve uygulanmaktadır. 2,3 vites 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 5-6

Beşiktaş içinde sokak dönüşleri ve gece yada akşam karanlığında şehir içi ve otobanda araç kullanımı park çalışmaları yokuş yukarı kalkış teknikleri. 30 km Mesafeli (Sürücü Eğitimi)

Ders 7-8 – 9-10: 11

Köprüden karşıya geçiş 3,4,5 vites Beşiktaş, Ortaköy, Kuzguncuk, Bebek, Emirgan, İstinye’de dinlenme otoban yoldan Levent, Kavacık, Üsküdar, Ataşehir, 2. köprüden geriye dönüş ile trafikte deneyimi. ortalama 80 km MesafeliDireksiyon ders zamanı (180 dakika aktif ders) olup gün içinde en az iki ders direksiyon dersi Yapılır. 2 ders  Toplam 30 veya 40 km civarındadır.

Direksiyon Hocalarımız

M.E.B. Onaylı Uzman Direksiyon Usta Öğretici Sertifikaları olan ve bu konuda oldukça tecrübeli tamamı kadrolu hocalarıdır. hocalarımızın tamamı en az 15 yıllık tecrübeli kursumuzun kadrolu ve sigortalı çalışanlarıdır.

Direksiyon Eğitim Yerleri

Beşiktaş'ta Trafiğe kapalı olan eğitim pistimizde çalışıp alıştıktan sonra Hocamız Trafiğe çıkmaya karar verdiği zaman. Beşiktaş güzergahları en son derste 1. köprüden karşıya geçiş ve 2. köprüden geriye dönüş ayrıca İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin en sık kullandığınız güzergah’ ta eğitim verilebilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. Eğitimlerimiz İstanbul Avrupa Yakasına Hitap Etmektedir.

Not:

Yukarıdaki çalışma güzergahının haricinde hocamızla beraber alternatif güzergahlarda belirleyebilirsiniz.